przełom w leczeniu łupieżu pstrego - dermokosmetyki nowej generacji
Po kuracji łupieżu pstrego - lśniące i gładkie włosy

Sprawdzone sposoby na łupież pstry – dermokosmetyki

Łupież pstry to uciążliwe schorzenie skóry, które rzutuje na wygląd zewnętrzny oraz samopoczucie chorego. Uciążliwe swędzenie, złuszczona skóra głowy na ramionach oraz nieestetyczne plamy na twarzy i klatce piersiowej są najczęstszymi objawami łupieżu pstrego, które mogą skutecznie uprzykrzyć życie. Skąd się bierze łupież pstry?

Pityver - zestaw

PITYVER
ZESTAW KOSMETYKÓW NA ŁUPIEŻ PSTRY KUP TERAZ

Łupież pstry wywołany jest przez drożdżaka, który żyje na skórze każdego człowieka, lecz u osób chorych jest go bardzo dużo, ponieważ ma dogodne warunki życiowe. Najczęściej występuje u osób z obniżoną odpornością oraz u osób, których gruczoły łojowe pracują zbyt intensywnie.

Łupież pstry – leczenie i profilaktyka

Pamiętaj, że łupież pstry jest chorobą zakaźną, dlatego warto uważać w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i solariach, by narzędzia, którym wykonywana jest usługa, były czyste i zdezynfekowane. Należy unikać kontaktu z osobą chorą lub ograniczyć je do minimum. Nie powinno się używać przedmiotów chorej osoby, takich jak: grzebień, ręcznik czy czapka.

Łupież pstry zazwyczaj leczy się za pomocą środków farmakologicznych. Niemniej jednak szampon lub maść na łupież pstry o właściwościach przeciwgrzybiczych są nieocenioną pomocą w walce z chorobą. Również kosmetyki o naturalnym składzie doskonale wspierają leczenie farmakologiczne.

 Łupież pstry – dermokosmetyki

Marka Pityver ma w swojej ofercie dermokosmetyki na łupież pstry o potwierdzonym działaniu. Zestaw tych dermokosmetyków jest niezwykle skuteczny, ponieważ skupia się niwelowaniu przyczyn choroby oraz wspomaga naturalne procesy skóry w odbudowie zniszczonego naskórka. Ponadto ma naturalny skład, np. głównym składnikiem w szamponie jest siarczek selenu. Substancja ta ma doskonałe właściwości przeciwgrzybicze, dlatego tak świetnie radzi sobie z likwidacją łupieżu oraz z zapobieganiem nawrotom schorzenia.

W jego składzie można także znaleźć naturalną witaminę E oraz białą glinkę Montmorillonite.

Chcesz pokonać chorbę? Zamów zestaw Pityver na łupież pstry!

zestaw dermokosmetyków na łupież pstry PityverSzampon na łupież pstry Pityver:

  • to preparat antygrzybiczny,
  • chroni skórę przed podrażnieniami i zarazkami,
  • dogłębnie oczyszcza,
  • łagodzi stany zapalne,
  • likwiduje zaczerwienienia,
  • hamuje łuszczenie się skóry głowy,
  • nawilża,
  • koi świąd.

Zestaw dermokosmetyków na łupież pstry Pityver

Najlepsze efekty można osiągnąć przy stosowaniu całego zestawu marki Pityver. Komplet składa się z wyżej wspomnianego szamponu oraz płynu do skóry głowy i emulsji do ciała. Wszystkie dermokosmetyki Pityver mają naturalny skład, dlatego nie podrażniają chorej skóry. Nie znajdzie się w nim żadnych parabenów, sztucznych substancji zapachowych i barwników.

Płyn do skóry głowy i emulsja do ciała, również usuwają przyczyny choroby i łagodzą objawy. Niestety, łupież pstry charakteryzuje się tym, że bardzo często nawraca, dlatego warto używać dermokosmetyków na łupież pstry Pityver profilaktycznie, po skończonej sukcesem kuracji.

Bibliografia:

1.Mittag H., Fine structural investigations of Malassezia furfur. II.The envelope of the yeast cells, 1995
2.Kwaśniewska J., Morus-Urbańska E., Jaskółowska A., Ocena niektórych danych klinicznych u pacjentów z łupieżem pstrym, 2010

Zagłosuj na ten post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *